Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Жираф на упаковці віскі

На перший погляд, віскі та жираф не мають нічого спільного. Але вони непогано виглядають разом на новій подарунковій упаковці для шотландського віскі Glenmorangie. На передню стінку бляшаної коробки нанесено наскрізний патерн, що імітує плями на шкурі жирафа. Завдяки цьому упаковка виглядає дуже оригінально, а покупець може побачити пляшку всередині.

Жираф є неофіційним талісманом шотландської винокурні Glenmorangie, адже висота перегінних кубів досягає висоти дорослого самця жирафа. Про це повідомляє ілюстрація на тильній стороні етикетки.

У подарунковій лінійці – три види віскі. Вони відрізняються кольором рукавної етикетки: класичний помаранчевий для Glenmorangie Original, лісовий зелений колір для Glenmorangie Quinta Ruban, глибокий колір хересу для Glenmorangie Lasanta.

Випуск подарункової лінійки приурочено до старту співпраці Glenmorangie з організацією із захисту жирафів Giraffe Conservation Foundation і Королівським зоологічним суспільством Шотландії. Мета співпраці – захист жирафів.

Дизайн упаковки розроблено у британській студії Butterfly Cannon.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ