14-16 вересня
2021, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
14-16 вересня
2021, КИЇВ, МВЦ

Прес-релізи

Подія: 21-а міжнародна виставка індустрії упаковки – UPAKOVKA;
Дати: 14 – 16 вересня 2021
Організатор: Компанія «АККО Інтернешнл»
За підтримки: Міністерства аграрної політики і продовольства України; Галузевого об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «УКРХЛІБПРОМ»; Галузевого об’єднання виробників кондитерської промисловості «Укркондпром»; Національної асоціації молочників України «УКРМОЛПРОМ»; Національної асоціації виробників м’яса та м’ясної продукції «УКРМ’ЯСО»

Прес-реліз
З 14 по 16 вересня 2021 року в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський Форум харчових технологій, який об’єднує кілька галузевих заходів:
– міжнародну виставку обладнання та технологій для харчової і переробної промисловості INPRODMASH;
– міжнародну виставку індустрії упаковки UPAKOVKA;
– спеціалізовані експозиції кондитерської промисловості SWEETS UKRAINE та хлібопекарської промисловості BAKERY UKRAINE.
На сьогодні харчова промисловість є своєрідним локомотивом України і забезпечує внутрішній ринок якісною харчовою продукцією майже на 90 відсотків. Частка харчової і переробної промисловості у ВВП України становить 5%, в обсязі прямих іноземних інвестицій в економіку нашої держави – 6%, в обсязі реалізованої промислової продукції – понад 20%, в обсязі експорту продукції АПК – понад 50% і в обсязі надходжень до державного бюджету від АПК – майже 90%. Тому запровадження інноваційних технологій є запорукою успішного розвитку харчової індустрії України.
Спеціалізовані виставки, які проводяться в рамках Всеукраїнського Форуму харчових технологій, всебічно сприяють створенню ланцюга доданої вартості та поглибленню переробки сільськогосподарської сировини, що сприятиме ефективному розвитку агропромислового комплексу та експорту харчових продуктів під брендом «Made in Ukraine».
В експозиції INPRODMASH 2021 буде представлено обладнання, інвентар для різних галузей харчової промисловості: м’ясної, молочної, масложирової, рибної, кондитерської та хлібопекарської, бакалійної, консервної, а також для птахофабрик та тваринницьких ферм. Крім того, в експозиції будуть присутні компанії, що постачають спеції, інгредієнти, матеріали для виробництва харчових продуктів.
В експозиції UPAKOVKA 2021 буде представлено: сучасні пакувальні технології та обладнання як для великих, так і для невеликих виробництв, а також лінії для підприємств торгівлі та громадського харчування.
В рамках ділової програми Форуму профільні асоціації проведуть конференції для фахівців м’ясопереробної, молочної, кондитерської та хлібопекарської промисловості.
Щорічно Всеукраїнський Форум харчових технологій відвідує близько 7000 фахівців, зайнятих у різних секторах харчової промисловості та аграрному секторі. Більшість із них відвідують заходи регулярно, щоб ознайомитися з технологічними новинками та зустрітися з партнерами.
Всеукраїнський Форум харчових технологій – це дієва платформа для спілкування постачальників обладнання і технологій із безпосередніми споживачами – виробниками харчової продукції.