13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Запущено нову лінію з виготовлення паперової упаковки для фруктів

У Запорізькій області запущено нову лінію з виготовлення паперової упаковки для фруктів. На ній виготовлятимуть фруктову підкладку, яку використовують при зберіганні та транспортуванні яблук.

Нову лінію з виготовлення паперової упаковки продуктивністю близько 4 млн лотків на місяць запущено на Томаківському заводі литої тари (Україна, Запорізька область).

Про це повідомив заступник директора з виробництва підприємства Олег Шамбранович, зазначивши, що абсолютно нову виробничу лінію з виготовлення паперової упаковки було зібрано на 90% з вітчизняних комплектуючих.

«Наша продукція — це яєчний лоток, фруктова прокладка та інші види паперової упаковки, які на сьогодні користуються великим попитом на ринку. Також ми займаємося переробкою макулатури. По суті, наша продукція може повертатися до нас як сировина.

Незважаючи на карантин, нам вдалося запустити нову лінію. Передові технології виготовлення литої упаковки дозволили максимально оптимізувати виробництво. При цьому ми поліпшили стару лінію та максимально виключили ручну працю з виробничого процесу», — зазначив Олег Шамбранович.

Джерело: https://east-fruit.com/

ВСІ НОВИНИ