Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Заходи щодо скорочення використання пластику

Деякі португальські ритейлери оголосили про заходи щодо скорочення продажів пластику, а мережа Auchan Retail Portugal повністю припинила продаж одноразових пластикових товарів, таких як тарілки, миски, склянки, столові прибори та соломинки, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

Всі ці товари було замінено на продукцію Actuel Green, вироблену з натуральних екологічних матеріалів. Лінійка Actuel Green включає в себе вироби з картону стійкого походження та біорозкладного пластику, а також багаторазові альтернативи, виготовлені з бамбуку та меламіну.

Інший ритейлер, Sonae MC Continente, оголосив про економію 4200 тонн пластмас на рік, що на 90% більше, ніж 2200 тонн на рік, про які повідомлялося станом на квітень 2019 року. Ритейлер зобов’язався до 2025 року досягнути мети, встановленої ЄС на 2030 рік; скоротити (або за можливості навіть виключити) використання пластикових матеріалів викопного походження для продукції власних брендів, замінивши її на багаторазову, перероблювану або компостовану упаковку.

ВСІ НОВИНИ