Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Захисні екрани Smurfit Kappa — найкращі рішення для безпеки

Група Smurfit Kappa розпочала виробництво екранів для організації соціального дистанціювання. Вони призначені для безпеки людей на підприємствах, в офісах та освітніх установах, які відновлюють роботу після закриття, пов’язаного з пандемією COVID-19.

Портфоліо включає перегородки для робочих місць на виробництві, індивідуальні перегородки для офісних столів та учнівських парт, екрани для касирів та інформаційні стенди. Всі продукти — це міцні конструкції з гофрокартону.

Індивідуальні перегородки для парт SafeShield вперше надійшли в продаж у Франції, де після двомісячного карантину знову відчиняються освітні установи. Легка перегородка, яку нескладно зібрати та встановити, оточує дитину, забезпечує її фізичну та психологічну безпеку. Картонні перегородки мають покриття, яке можна багаторазово обробляти миючими засобами на спиртовій основі.

Перегородки Smurfit Kappa використовують багато компаній на своїх виробничих лініях. Керуючий директор компанії з виробництва шампанського Bollinger Шарль-Арман де Белене (Charles-Armand de Belenet) сказав: «Величезне спасибі Smurfit Kappa за ці перегородки! Це простий та абсолютно геніальний спосіб захистити наших працівників від інфекції».

Також існує високий попит на стенд SafeSpace — стійку 2,2 м заввишки, яка використовується на багатьох підприємствах Ірландії та Великої Британії для нагадування про безпечну дистанцію. Цей стенд легко зібрати, на ньому можна надрукувати інформацію про компанію або бренд, а також він підлягає повній переробці.

Розповідаючи про портфоліо рішень для безпеки, генеральний директор Smurfit Kappa у Великій Британії та Ірландії Едді Феллоуз (Eddie Fellows) підкреслив: «Намічається поступове відновлення роботи підприємств. Тому ми співпрацюємо з багатьма компаніями, допомагаючи їм організувати соціальне дистанціювання. Особливо я хотів би відзначити екран для продавців та касирів SafeBarrier. Для роздрібних магазинів це більш вигідне рішення, ніж екрани Perspex».

«Я пишаюся нашою командою дизайнерів. Вона змогла дуже швидко розробити рішення, яких компанії потребують саме зараз, коли готуються до відкриття в нових умовах», — додав він.

upakovano.ru

ВСІ НОВИНИ