Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Вода Water3 в картонній екологічній упаковці

Компанія DRINKS3 випустила преміальну мінеральну воду в унікальній картонній упаковці SIG combidome, виготовленій з пакувального матеріалу SIGNATURE. Це матеріал, в якому використовуються сертифіковані та екологічні полімерні компоненти на рослинній основі, що є альтернативою традиційним пластикам на базі нафтопродуктів.

Water3 (Water Cubed) – це мінеральна вода з долин Нижньої Саксонії у Німеччині. Воду розливають у картонну упаковку SIG combidome, яка поєднує в собі кращі характеристики картонної упаковки та пляшки, а також повністю придатна для вторинної переробки. Картонна упаковка combidome складається з сертифікованого картону FSC і виділяє найменшу кількість CO2 у порівнянні з іншими пакувальними рішеннями для напоїв. Використання в упаковці матеріалу SIGNATURE означає, що більшість полімерів виготовлені на основі деревини. Крім того, ультратонка алюмінієва фольга, яку використовують у цій упаковці, сертифікована за стандартом ASI.

Drinks3 прагне знизити викиди вуглекислого газу не лише за рахунок ефективного транспортування та оптимізації виробничих процесів, а й завдяки використанню матеріалів на рослинній основі, які виділяють значно менше CO2, ніж інші упаковки для напоїв. Бренд також планує скоротити використання одноразової пластикової продукції, рекомендуючи споживачам обирати продукти в упаковках, що мають екологічні переваги та придатні для переробки.

ВСІ НОВИНИ