Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Упаковка з кокосових горіхів на заміну пластику  

Усім нам відомо, що кокосовий горіх є основним експортним товаром із тропіків. Розкішні пальми прикрашають місця відпочинку, а їхні плоди використовуються як інгредієнти для лосьйонів і смачних коктейлів. Але це ще не все. Незабаром кокосові горіхи будуть застосовуватися в якості екологічно безпечної та надійної упаковки.

Міцність, низьке водопоглинання та довговічність волокна кокосової пальми роблять його ідеальним кандидатом на екологічно чистий пакувальний матеріал. А такі компанії, як Whole Tree Inc., знаходять кокосовим горіхам вдале застосування, розповідає Еarth 911.

Зазвичай кокосове волокно, яке також називають «койр», утилізують, але його можна легко переробити для отримання матеріалів, досить міцних для упаковки або будівництва. Основна його перевага у міцності, щільності, водопоглинанні та набуханні без додавання хімічних зв’язуючих, у порівнянні з більшістю звичайних матеріалів для упаковки.

Whole Tree — «зелений» матеріал, створений дослідниками з Baylor University. Тут розробляють комерційно доступні композити з кокосу, які можуть бути легко застосовані для різноманітних цілей: від упаковки для їжі з ресторанів до інших «зелених» рішень.

Ці неткані композити можуть містити до 80% кокосового волокна і бути безшовною альтернативою синтетичним матеріалам на основі нафти. Тому вони стали хітом компаній, які займаються створенням упаковки.

Ця екологічна інновація не тільки корисна для планети. Вона також збільшує доходи фермерів, які займаються вирощуванням кокосів по всьому світу.

Можливо, що незабаром нам не потрібно буде викидати пластикові пакети та інше сміття в контейнер, і це потенційно знизить глобальну залежність від нафти на мільйони барелів на рік. Джерело: earth911.com

ВСІ НОВИНИ