Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Українська пивоварня надрукувала на банках фото безпритульних собак та котів

З 10 січня 2020 року українська пивоварня Varvar Brew об’єдналася з благодійною організацією «БФ «Щаслива Лапа» (Happy Paw) у спільному проєкті.
Наступні два місяці всі банки, закатані кроулером у Varvar Bar та Kyiv Food Market матимуть унікальні етикетки з фотографіями чотирилапих. Кожен собака чи кіт, зображений на етикетці, зараз живе у притулку та шукає постійний дім і родину. Також у рамках проєкту частину коштів від кожної проданої банки буде передано на потреби безпритульних тварин.
Більшість притулків в Україні переповнені та мають значні труднощі з розміщенням тварин. До притулків потрапляє велика кількість тварин, а місць і можливостей для їх утримання просто немає. Тому фонд закликає бренди до соціальної відповідальності та створення спільних проєктів, аби привернути увагу до цієї проблеми. Це перший подібний проєкт в Україні. Організатори вірять, що до активної допомоги тваринам долучатимуться більше людей та компаній.
Організатори акції сподіваються, що завдяки цьому проєкту вдасться знайти нові родини пухнастикам і привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин в Україні.
https://happypaw.ua/ua/news/one/397

ВСІ НОВИНИ