13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Ucima щодо перспектив пакувальної галузі в Італії

За попередніми даними асоціації італійських виробників пакувального обладнання Ucima, сектор продовжив зростання у 2019 р. (на 1,8% у порівнянні з 2018 г.). Позитивні результати були досягнуті як в Італії, так і на зарубіжних ринках. Таки дані опубліковані відділом досліджень асоціації Ucima. Загальний оборот італійських виробників пакувальної техніки за 2019 р. перевищує 8 млрд євро.
Зокрема, італійський ринок виріс на 3,2% до рівня 1,713 млрд євро за результатами минулого року, які були частково досягнуті завдяки урядовим заходам за програмою «Індустрія 4.0».
Експорт, на який припадає 78,6% загального обороту, також виріс на 1,4% до рівня 6,293 млрд євро. Наявні дані показують особливо високий рівень ефективності експорту італійських технологій у трьох макрорегіонах: Азія (+12,7%), ЄС (+6,5%) та Африка/Океанія (+3%).
У той же час прогнози на 2020 р. залишаються обережними. Стурбованість викликає геополітична турбулентність на деяких ринках, тарифи та торгова напруженість на міжнародному рівні.
«Згідно з макроекономічними прогнозами, зростання світового ВВП продовжить сповільнюватися, і на галузевому рівні перспектива отримання замовлень на сьогодні менш позитивна, ніж в минулому, – прокоментував Енріко Аурелі (Enrico Aureli), голова UCIMA. – Тому ми вважаємо, що 2020 може стати роком консолідації після періоду потужного та безперервного зростання. Але ми зберігаємо оптимізм щодо середньострокових та довгострокових перспектив зростання нашого сектору».

ВСІ НОВИНИ