13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

У Німеччині створили упаковку, яка утримує низьку температуру протягом доби

Німецька компанія Ecocool на додаток до холодильного обладнання почала пропонувати спеціальну упаковку Smartliner, завдяки якій можна зберігати охолоджені чи заморожені товари протягом 24 годин. Її вже випробували на підприємстві, яке займається обробленням та перевезенням риби, пише logist.fm.

Проблема створення належних умов зберігання для різних харчових продуктів останнім часом стала ще більш актуальною, адже їх набагато частіше замовляють із доставкою додому. Тепер навіть такі товари як заморожена риба чи морепродукти можна безпечно доставляти кур’єрською службою.

За словами авторів розробки, термоізоляційний матеріал дуже легкий і не призводить до суттєвого збільшення ваги. Ізоляційний шар на 80% складається з матеріалу, отриманого в результаті переробки пластикових пляшок. Тому цей продукт ще й сприяє очищенню навколишнього середовища, що надає йому переваг під час просування на європейському ринку.

Як повідомив менеджер з розвитку бізнесу інтернет-магазину Deutsche See Ульріх Шульц, учасники ринку онлайн-торгівлі давно вже шукали упаковку, придатну для ланцюжків постачання охолоджених продуктів. Тому його компанія почала використовувати продукцію Ecocool одразу, щойно її можна було замовити.

Упаковка Smartliner є однотипною. Якщо товар має зберігатися за температури плюс 5–7 градусів за Цельсієм, його можна перевозити у звичайних ящиках. Якщо ж потрібне заморожування, наприклад до мінус 18 градусів, варто покласти всередину трохи сухого льоду.

ВСІ НОВИНИ