Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Термоконтейнер Greencoat, придатний для переробки

Британська компанія DS Smith, один із провідних виробників тари та упаковки, повідомила про випуск охолоджувальної термокоробки, яка на сто відсотків придатна до вторинної переробки. Вона виготовляється з фірмового гофрокартону Greencoat, вологостійкого та безпечного при контакті з харчовими продуктами.

Згідно з інформацією DS Smith, новий дизайн термокоробки є альтернативою традиційним полістирольним термоконтейнерам. Компанія заявляє, що її матеріал Greencoat є біорозкладним, виготовленим з поновлюваного паперового волокна.

Полістирол (пінополістирол) часто потрапляє до річок та океанів і є одним з основних матеріалів, які забруднюють пляжі. Пакувальні піноматеріали розпадаються на дрібні неперетравлювані гранули, які тварини приймають за їжу. Ось чому багато місцевих органів влади забороняють їх використання.

За словами представника компанії, «міцний термоконтейнер Greencoat від DS Smith є ідеальною заміною пінополістиролу, адже він зберігає продукти харчування та напої холодними, повністю придатний для повторного використання, герметичний та допомагає планеті, людям і тваринам».

ВСІ НОВИНИ