13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Тара з алюмінію, скла чи ПЕТ?

Новий звіт, що оцінює три типи упаковки для напоїв в США — алюмінієві банки, скляні пляшки та пляшки з ПЕТ, — показав, що алюмінієві банки мають найкращі характеристики для економіки замкненого циклу. В нинішній системі США більше 80% банок, зібраних для вторинної переробки, переробляються вдруге і перетворюються на нову тару, порівняно з 59% скляних пляшок і тільки 13% пляшок з ПЕТ.

На додаток до аналізу відповідності економіці замкненого циклу, в звіті проаналізовано потенційне скорочення умовних викидів вуглецю для всіх трьох типів упаковки для напоїв у сценаріях стовідсоткового збирання, стовідсоткового сортування та національної системи заставної зворотної тари. В кожному сценарії алюміній може забезпечити найвищий потенціал скорочення умовних викидів вуглекислого газу.

Згідно зі звітом, виробництво первинного алюмінію чинить значний вплив на навколишнє середовище, що робить використання переробленого алюмінію у виробництві банок для напоїв обов’язковим для галузі.

Але для створення дійсно замкнутої системи необхідно значно підвищити рівень збирання відходів. З близько 90 млрд алюмінієвих банок, які використовують у США щороку, тільки близько половини переробляється, а інша половина потрапляє на звалища.

Джерело: https://www.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ