Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Стійкий підхід до пластику – компанія Krones

Німецький машинобудівний концерн Krones, провідний світовий виробник техніки для розливу та упаковки, публікує на своєму сайті факти, що стосуються пластика та упаковки з нього.

Фахівці Krones переконані в тому, що потрібні радикальні зміни щодо ставлення до упаковки та ресурсів, а також перехід від безглуздого споживання ресурсів до економіки замкненого циклу. ПЕТ та інші пластмасові матеріали, які використовуються для пакування, можуть мати екологічно безпечне майбутнє. Адже сьогодні існують технології, які дозволяють зробити стале використання цих матеріалів простим та, що найголовніше, вигідним.

Пластик – не відходи, а цінний ресурс. На думку співробітників Krones, навіть безповоротна тара може служити цінним ресурсом після її використання. Особливо це стосується пляшок для напоїв, адже вони складаються з високоякісного пластику ПЕТ. Якщо вони розділені за типом, їх можна переробляти практично нескінченно, наприклад, із застосуванням технології MetaPure від Krones.

Але чому така велика кількість пластику потрапляє в довкілля? Відповідь дуже проста: тому що спочатку потрібна відповідна інфраструктура. А саме цього не вистачає в багатьох місцях. Загальнонаціональне управління відходами, яке пропонує всім домогосподарствам регулярну утилізацію відходів здається очевидним для жителів більшості промислово розвинених країн, але є розкішшю для інших. За оцінками, близько трьох мільярдів людей по всьому світу не мають доступу до контрольованої утилізації відходів.

Зростаючий попит на системи переробки відходів Krones – особливо в країнах, що розвиваються – показує величезний потенціал технологій переробки. Майже 40% пластикових відходів, зібраних в ЄС, спалюються для виробництва енергії. Цей тип утилізації стійкіший, ніж накопичення невикористаних відходів на полігонах. Отже, рециклінг матеріалів був би ідеальним рішенням для використання у замкненому циклі.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ