13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Статистика: за інформацією VDMA

Статистика: за інформацією VDMA

За повідомленням Спілки німецьких машинобудівників VDMA, у квітні 2020 р надходження замовлень (AE) на підприємства сектору виробництва харчового та пакувального обладнання в цілому впало на 19%  порівняно з аналогічним показником минулого року. Обсяг замовлень, що надійшли з-за кордону, скоротився на 21%.

За даними VDMA, замовлень на поставку харчового та пакувального обладнання з країн-партнерів по зоні євро надійшло на 27% менше, а з країн за межами Євросоюзу – на 20% менше. Усередині країни обсяг замовлень, що надійшли, знизився на 3%. За перші чотири місяці поточного року обсяг замовлень, що надійшли скоротився на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Харчове обладнання: у галузі виробництва харчового обладнання обсяг замовлень, що надійшли знизився на 26 % у порівнянні з показником за квітень минулого року. Цьому сприяло зниження попиту з-за кордону: обсяг зарубіжних замовлень скоротився на 34% у порівнянні з показником минулого року. З країн-партнерів по зоні євро замовлень надійшло на 35% менше, а з країн, що не входять до єврозони, – на 34% менше.

Навпаки, внутрішній попит був обнадійливим. Було розміщено майже на 31% більше замовлень, ніж у тому ж місяці минулого року. За перші чотири місяці поточного року компанії зареєстрували на 8% менше замовлень, ніж за аналогічний період попереднього року.

Пакувальне обладнання: після декількох місяців зниження замовлень попит на пакувальні машини (за винятком пакувальних машин для напоїв) у квітні позитивно виріс. Обсяг замовлень, що надійшли в квітні на 2% перевищив відповідний показник попереднього року. Надходження зарубіжних замовлень на 6% перевищило аналогічний показник минулого року. При цьому було на 9% більше замовлень з країн, що не входять до зони євро, а з країн-партнерів по зоні євро замовлень надійшло на 5% менше, ніж в той же період попереднього року. Усередині країни надійшло майже на 24% менше замовлень. За перші чотири місяці поточного року обсяг замовлень, що надійшли у секторі скоротився на 13% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ