Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Статистика VDMA: попит на пакувальні машини зріс

За даними Союзу німецьких машинобудівників VDMA, в липні 2019 р. обсяг замовлень, у секторі обладнання для харчової та пакувальної промисловості збільшився порівняно з показником попереднього року на 11%. Надходження замовлень всередині країни зросло на 17%, замовлення з-за кордону збільшилися на 10%.
При цьому обсяг замовлень, з країн єврозони зріс на 4%, замовлення з інших країн збільшилися на 12% порівняно з попереднім роком. За період з січня по липень надходження замовлень на обладнання знизилося на 6% порівняно з тим самим періодом минулого року (всередині країни плюс 10%, замовлення з-за кордону мінус 8%).
Це зростання обумовлене значним підвищенням попиту на пакувальні машини (виключаючи обладнання для пакування напоїв). У липні надходження замовлень в цілому збільшилося на 14% порівняно з минулим роком. Замовлення всередині країни зросли на 36%. Замовлення з-за кордону збільшилися на 9%. При цьому надходження замовлень з країн, що входять у зону євро, зросло на 10%, а з країн, що знаходяться поза зоною євро, – на 8%. За період з січня по липень обсяг замовлень на пакувальні машини (виключаючи обладнання для пакування напоїв) збільшився на 1% порівняно з аналогічним періодом попереднього року (всередині країни плюс 29%, замовлення з-за кордону мінус 3%).
Попит на обладнання для харчової промисловості в липні 2019 р. скоротився на 2% порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Замовлення всередині країни знизилися на 20% порівняно з високим рівнем минулого року, замовлення з-за кордону збільшилися на 5%. При цьому обсяг замовлень з країн єврозони зріс на 27%, а попит з інших країн скоротився на 2% порівняно з попереднім роком.
За період з січня по липень 2019 р обсяг замовлень на обладнання для харчової промисловості знизився на 11% порівняно з попереднім роком (всередині країни мінус 6%, замовлення з-за кордону мінус 11%).
Джерело: unipack.ru

ВСІ НОВИНИ