Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Стаканчики для йогурту з меншим вмістом пластику

Австрійська молочна компанія Ennstal Milch виробляє грецький йогурт з різними смаками. Компанія Greiner Packaging розробила нове рішення для пакування цього йогурту. Це стакан з привабливим дизайном і меншим вмістом пластику.

Компанія Greiner Packaging прагне виробляти упаковку, яка забезпечує ту саму функціональність і при цьому підлягає вторинній переробці.

Компанія Greiner Packaging досягла 20% економії матеріалу для нового стакану, знизивши його вагу за рахунок внесення змін до технічних умов виробництва. За заявою компанії, це скорочення не впливає на функціональність стакану або його придатність для систем логістики та ліній розливу.

В рамках своєї програми з використання більшої кількості відновлюваних матеріалів Greiner Packaging пропонує своїм клієнтам біоциклічні пластмаси — наприклад, виготовлені з відходів сільськогосподарського виробництва.

Оскільки Greiner Packaging має сертифікат ISCC Plus (міжнародна сертифікація екологічної стійкості та викидів парникових газів), клієнти компанії можуть вказувати це на своїх упаковках.

Крім того, клієнти можуть використовувати поліпропіленову плівку, щоб стакан, вплавлена етикетка та герметизуюча плівка були виконані з одного матеріалу.

Джерело: https://packagingeurope.com/

ВСІ НОВИНИ