Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Споживчі очікування щодо упаковки

Згідно з новим дослідженням Ipsos Global Advisor, 80% людей у світі вважають, що виробників слід зобов’язати надавати допомогу в справі вторинної переробки та повторного використання упаковки, яку вони виробляють. Цю думку поділяє більшість споживачів у кожній з 28 країн, в яких проводилося дослідження. Цей показник перевищує 80% у 18 країнах, де проводилося опитування.

Люди кажуть, що вони готові до змін. Троє з чотирьох споживачів в світі (75%) відзначають, що вони хочуть купувати продукти з мінімально можливою упаковкою, причому ця цифра зростає до 81% у Великобританії, Угорщині та Перу та до 86% у Сербії.

Тим часом, 71% опитаних у всьому світі вважають, що одноразові пластикові вироби мають бути заборонені найближчим часом, такий шаг підтримують 7 з 10 осіб у 19 країнах. Люди в США демонструють нижчий рівень схвалення, 57% респондентів виступають за заборону. Опитування показує також потенційні вигоди для виробників, які зроблять перехід до скорочення упаковки: 75% споживачів у світі (71% в США) говорять, що вони віддадуть перевагу брендам, які вносять зміни задля досягнення кращих екологічних результатів.

ВСІ НОВИНИ