Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

«Системна значущість» упаковки в сучасних умовах

Німецька асоціація виробників пластикової упаковки IK Industrievereinigung Kunststoffverpackungen e. V. від імені понад 300 виробників пластикової упаковки у Німеччині звертає увагу на той факт, що упаковка необхідна для забезпечення населення безпечними харчовими продуктами, засобами захисту та фармацевтичними препаратами. Тому її виробництво має бути класифіковане як «системно значуще».
«Системно значуща» роль упаковки для харчових продуктів та фармацевтичних препаратів має враховуватися у майбутніх рішеннях про обмеження свободи пересування співробітників, впровадження карантинних приписів або закриття підприємств. Офіційне визнання того, що підприємства з виробництва упаковки є частиною критично важливої інфраструктури, має дозволити їх співробітникам продовжувати працювати на постійній основі.
Франція вже класифікувала свою харчову промисловість, включаючи виробників упаковки для харчових продуктів, як «пріоритетну галузь». Німецька асоціація виробників пластикової упаковки IK звернулася до федерального уряду та відповідальної кризової групи з проханням класифікувати упаковку в Німеччині як «системно значущий продукт у зв’язку із заходами щодо стримування пандемії коронавірусу».
Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ