13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Швейцарія-лідер у вторинній переробці ПЕТ

З квітня в Більтене почав роботу найсучасніший в Європі завод з переробки ПЕТ-пляшок для напоїв. За інформацією PET-Recycling Schweiz, завод дозволяє випускати вторинні матеріали з ПЕТ, які не мають аналогів в Європі.

Вдруге перероблений ПЕТ (rPET) популярний в Швейцарії як ніколи. Кількість вторинного ПЕТ, яка є в наявності на 2019 рік вже розкуплено, що звичайно є показником ефективності роботи Об’єднання ПЕТ-рециклінгу Швейцарії (PET-Recycling Schweiz).

Просyвання rPET є однією з найважливіших задач PET-Recycling Schweiz. Через широко розрекламований звіт про продажі вже можна передбачити, що частка rPET в швейцарських ПЕТ-пляшках для напоїв в цьому році досягне рекордного рівня. Тим самим Швейцарія є міжнародним лідером із вторинної переробки пляшок (Bottle-to-Bottle).

Рециклінг за принципом замкнутого циклу (Bottle-to-Bottle) в 2,4 рази більш екологічний, ніж звичайна вторинна переробка для одноразового використання (наприклад, текстиль). Таким чином, будь-яке збільшення вмісту rPET в пляшках з ПЕТ значно збільшує екологічні вигоди від переробки ПЕТ.

ВСІ НОВИНИ