Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Sakata Inx випустила нові УФ-чорнила для гофротари

Японська Sakata Inx Corp. випустила BSR-Bio, нові екологічно чисті УФ-чорнила для струменевого друку по гофротарі. Новий варіант екологічно чистих чорнил розроблений на 20-30% з використанням матеріалів рослинного походження. Чорнила BSR-Bio є розвитком оригінальної рецептури BSR, яка користується великим успіхом у Північній Америці на цифрових принтерах Barberán Jetmaster.

Jetmaster, виготовлений компанією Barberán S.A., був розроблений, щоб перенести переваги цифрового струменевого друку на ринок не тільки для гофрокоробів, але і для дисплеїв, що використовуються в торгових точках. Принтер доступний разом із чорнилом Sakata Inx BSR і рішеннями для цифрових чорнил BSR-Bio по всьому світу.

Запатентована провідна технологія Sakata для диспергування нанопігментів забезпечує струменевим чорнилам високі характеристики струменевого друку на дуже високій швидкості, що сприяє надійній роботі струменевих друкуючих голівок. Набір BSR-Bio включає в себе стандартні кольори CMYK з помаранчевим + зеленим або помаранчевим + фіолетовим в якості опції, коли потрібна ширша кольорова гама. Чорнила мають дуже слабкий запах, високу міцність і добру гнучкість, що зменшує проблеми з розтріскуванням.

ВСІ НОВИНИ