Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Роботи-пакувальники на Amazon замінять людину

Amazon – американська транснаціональна технологічна компанія, що спеціалізується на електронній комерції, почала впроваджувати у виробництво роботів-пакувальників CartonWrap.

Нові машини CartonWrap виробляє італійська фірма CMC Srl, машини можуть упаковувати від 600 до 700 коробок на годину, що приблизно в п’ять разів швидше, ніж це робить людина-пакувальник. Але машина вимагає присутності однієї людини, щоб вводити замовлення клієнтів, іншої – для завантаження картону та клею, а також техніка для усунення неполадок.

У найближчі роки Amazon планує замінити всіх своїх пакувальників на роботів. Кожен такий пристрій коштує близько $ 1 млн, представники компанії повідомляють, що ця сума може окупитися за два роки.

Всіх співробітників, праця яких буде автоматизовано, Amazon обіцяє влаштувати в інші свої підрозділи, перерозподілити робочі місця та дати людям більш кваліфіковану роботу.

«Ми впроваджуємо нову технологію з метою підвищення безпеки, прискорення доставки та підвищення ефективності всієї нашої мережі», – йдеться у заяві представника Amazon. «Ми очікуємо, що зекономлені кошти будуть реінвестовані в нові послуги для клієнтів, а також будуть створюватися нові робочі місця».

Джерело: https://news.abs-cbn.com

ВСІ НОВИНИ