Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Роботи для маркування піддонів

Компанія Bluhm Systeme презентувала автоматичну систему, що складається з двох роботів Mitsubishi та призначена для маркування зібраних піддонів. Техніка працює за принципом «палета-етикетка-робот». Участь людини у процесі не потрібна. При цьому можна промаркувати до 250 піддонів за годину.

Як повідомляють представники компанії-розробника, обладнання може рухатися зі швидкістю до 6 метрів за секунду незалежно від формату етикетки та поверхні, на яку її потрібно наклеювати. Робот легко справляється з будь-якими завданнями, пов’язаними з маркуванням.

Теоретично робот може робити маркування протягом кожних 12 секунд. Однак існують такі технологічні обмеження, як швидкість руху транспортера тощо. Тож темп роботи – 250 наклеєних етикеток за годину – був встановлений у процесі випробувань в умовах реального складу.

Також автори розробки зазначають, що апарат сумісний з різними принтерами. Тому є можливість роздруковувати та наклеювати етикетки навіть у форматі А4, використовувати звичайний папір, плівку, фольгу тощо. У залежності від адгезії матеріалу та температури використовуються різні марки клею. Етикетки можуть бути стандартними чи індивідуальними, доповненими якоюсь важливою інформацією.

Джерело: https://logist.fm

ВСІ НОВИНИ