Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Пошуки нових шляхів зменшення кількості пластикових відходів

Канадська компанія NOVA Chemicals, виробник хімікатів та пластичних полімерів, повідомила про підписання договору про спільні розробки з фірмою Enerkem, яка займається переробкою відходів на поновлюване паливо та хімікати. Договір передбачає спільний пошук шляхів скорочення кількості відходів, що потрапляють на звалища, задля розвитку економіки замкненого циклу для пластмас.

Угода дозволяє сторонам проводити дослідження передових технологій переробки комунальних відходів, які важко перероблюються.

Тодд Карран (Todd Karran), президент та генеральний директор NOVA Chemicals, сказав: «Ми раді співпраці з Enerkem з метою створення інноваційних, стійких рішень із розвитку економіки замкненого циклу для пластмас. Наші науково-дослідні групи спільно розроблятимуть технологію, яка змінить правила гри, щоб розсунути межі сфери переробки відходів, щоб створити нову сировину та принести користь навколишньому середовищу, економіці та суспільству».

Партнери ставлять за мету виробляти повністю комерційний етилен з використанням пластикових, побутових і будівельних відходів.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ