Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Плівки SÜDPACK гарантують безпеку поставок

Компанія SÜDPACK Verpackungen GmbH & Co. KG, один із провідних виробників жорстких та м’яких коекструдованих плівок, робить важливий внесок у забезпечення населення харчовими продуктами під час кризи, викликаної загрозою поширення коронавірусу SARS-CoV-2/COVID-19.

У запеклих суперечках про пластикову упаковку часто нехтують одним із важливих аспектів: коли йдеться про захист швидкопсувних харчових продуктів (таких як сир, м’ясо або ковбаси), навряд чи існують альтернативи пластиковій упаковці. «Вибір на користь відмови від пластику часто означає значні втрати у захисті продуктів та термінах придатності», – говорить Ерік Боутс (Erik Bouts), прес-секретар керівництва SÜDPACK Group. Наприклад, м’ясні продукти мають триваліший термін зберігання (до 25 днів) без шкоди для якості та гігієни. Плівки SÜDPACK забезпечують аналогічні переваги для багатьох інших харчових продуктів.

Протягом останніх декількох тижнів виробництво плівок здійснювалося у повному обсязі на головному підприємстві SÜDPACK в Оксенгаузені (Німеччина) та на інших об’єктах. «Наші співробітники роблять усе можливе, щоб нікому не бракувало пакувальних плівок, – підкреслює Ерік Боутс. – У деяких випадках ми організовували додаткові зміни і водночас впроваджували ще суворіші заходи безпеки».

ВСІ НОВИНИ