Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Плівки NatureFlex для компостованої упаковки чайних пакетиків

Чайна компанія samova з Німеччини для упаковки чайних пакетиків обрала придатні до утилізації в компості плівки NatureFlex™, які випускає компанія Futamura. Прозорі, металізовані та кольорові целюлозні плівки NatureFlex™ — екологічно стійка альтернатива традиційним плівкам для виробництва упаковки.

Компанія samova настільки пишається своїми чайними пакетиками, придатними до утилізації в компості, що підготувала широку рекламну кампанію з їх просування. Вона включає в себе зображення чайних пакетиків у землі, яке повідомляє, що вони придатні до утилізації в компості. Кілька відео на YouTube, Instagram і Facebook демонструють, наскільки легко їх утилізувати в компості в домашніх умовах.

Плівки NatureFlex™ виробляють із деревинної целюлози, що надходить із відповідально керованих лісових господарств. Вони сертифіковані для домашнього компостування відповідно до норм TÜV Austria та відповідають стандартам EN13432 та ASTM D6400 для утилізації у промислових компостних установках.

Оскільки тема екологічної стійкості має важливе суспільне значення, samova отримала можливість розміщувати свої спеціалізовані рекламні дисплеї в супермаркетах.

Есін Рагер (Esin Rager), засновник samova, сказав: «Ми дуже раді, що після довгих пошуків нарешті знайшли матеріал NatureFlex™, який відповідає нашим найвищим вимогам щодо екологічно відповідальної економіки замкненого циклу, а також пропонує ще більшу безпеку продукту. Наша співпраця з командою Futamura — це стійке ділове партнерство в усіх аспектах».

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ