Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Піддони з пластику для торгових мереж

Торгові мережі Aldi Nord та Aldi Süd вирішили використовувати в усіх своїх магазинах «дюссельдорфські палети» з пластику. З осені 2020 року обидва дискаунтери розпочнуть заміну класичних дерев’яних піддонів розміром 80х 60 см на пластикові.

Так звана «пластикова дюссельдорфська палета» (Kunststoff Düsseldorfer Palette – KDP) повністю придатна для вторинної переробки та на третину складається з переробленого пластику. Піддони KDP виробляє компанія Walther Faltsysteme.

«Пластикові піддони – це сучасне технологічне рішення. Реальна інновація для оптимізації ланцюжків постачання у секторі роздрібної торгівлі харчовими продуктами», – пояснює Штефан Руланд (Stefan Ruhland), директор з логістики Aldi Süd. Палета забезпечує статичне навантаження до 1000 кг, динамічне навантаження до 500 кг та придатна для всіх поширених конвеєрних систем.

Після кожного обороту порожні піддони перевіряються на предмет пошкоджень та очищуються постачальником послуг. Таким чином піддони відповідають більш високим стандартам гігієни. Ще одна перевага – вбудовані чіпи RFID та етикетки зі штрихкодами, які дозволяють простежувати кожен піддон.

Дерев’яні піддони, як правило, перестають працювати після декількох оборотів, їх ремонт зазвичай неекономічний. «Завдяки модульній структурі, KDP можна відремонтувати без особливих зусиль. Дефектні опори просто замінюють. Пошкоджені елементи відправляють на вторинну переробку», – розповідає Арне Рінгковскі (Arne Ringkowski), представник компанії Aldi Nord.

Джерело: https://news.unipack.ru

ВСІ НОВИНИ