Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Папір з цукрових буряків

Голландська компанія Crown Van Gelder представила папір з цукрових буряків, який має надійти в продаж у січні 2021 р. Як повідомляє компанія, новий папір під назвою Crown Native містить менше деревинних волокон, і тому його негативний вплив на навколишнє середовище на 15% менший, аніж у звичайного паперу.

Компанія Crown Van Gelder розробила папір з цукрових буряків спільно з голландським сільськогосподарським кооперативом Royal Cosun. Буряковий жом, який використовується для виготовлення цього паперу, є побічним продуктом сільськогосподарського виробництва. Міклас Дронкерс (Miklas Dronkers), генеральний директор Crown Van Gelder, пояснив: «Буряковий жом часто переробляється на корм для тварин або перетворюється на біогаз. Але коли він використовується у нашому папері, то стає цінним ресурсом».

Новий папір Crown Van Gelder – результат дворічних досліджень. Компанія досліджувала кілька культур, щоб замінити частину деревинних волокон у папері. В результаті вдалося створити папір, який на 20% складається з бурякового жому, що дозволило досягти екологічних переваг у декількох галузях. Оскільки постачальники місцеві, потрібно набагато менше транспортних перевезень. В результаті Crown Native значно скорочує умовні викиди CO2. Крім того, при використанні бурякового жому для виробничого процесу необхідно менше води. «А оскільки ми використовуємо залишкове джерело, додаткових сільськогосподарських земель не потребуємо», – додав Міклас Дронкерс.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ