Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Паперова пляшка Absolut

Компанія The Absolut Company (TAC) повідомила, що в рамках ініціативи Paper Bottle Company випустить 2000 прототипів паперових пляшок. За даними TAC, перша партія пройде випробування у листопаді цього року.
Цей прототип виготовлено на 57% з паперу та на 43% з пластику, який підлягає вторинній переробці та на 100% складається з переробленого матеріалу, повідомив представник компанії. Впровадження розпочнеться у Швеції і Великій Британії. Компанія планує випустити другу партію наступної весни, коли отримає зворотний зв’язок від споживачів.
Горілка Absolut і лінійка газованих коктейлів Absolut Mixt стануть першими двома продуктами у паперових пляшках, повідомила компанія.
«Перероблений пластик — єдиний бар’єрний шар пляшки, який можна переробляти, адже системи для обробки цього матеріалу вже існують, — пояснили у компанії. — Після того, як прототип буде успішно протестований, ми перейдемо до наступного етапу, працюючи над досягненням нашої кінцевої мети, пляшки на повністю біологічній основі».
The Absolut Company співпрацює з компанією з виробництва паперових пляшок Paboco, спільним підприємством шведського виробника целюлози та паперу BillerudKorsnäs і виробником пляшок Alpla. В TAC відзначили, що співпраця з Paboco є ключовою частиною розробки подібних прототипів.

ВСІ НОВИНИ