Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Пакети з перероблених пластикових пляшок

З 3 березня магазини Rimi (країни Балтії) переходять на новий асортимент пакетів для покупок. У нього входять інноваційні текстильні пакети, повністю виготовлені з перероблених пластикових пляшок, паперові пакети нового дизайну, а також пластикові пакети з підвищеним вмістом переробленого матеріалу, пише Delfi.
У магазинах з’являться текстильні пакети, повністю виготовлені з перероблених пластикових пляшок, а також нові пластикові та паперові пакети, які на 50% складаються з використаних матеріалів. Раніше пластикові пакети Rimi складалися з вторинної сировини лише на 30%, а паперові – на 0%.
«Ми розуміємо, що від пластмаси неможливо відмовитися за один день, але похід у магазин з багаторазовим паперовим, пластмасовим або текстильним пакетом – це один зі способів зменшення впливу на зміни клімату», – пояснила керівниця відділу громадських відносин Rimi Latvia Регіна Ікала.
До кінця 2020 року Rimi планує замінити пластмасове столове приладдя, одноразовий посуд, соломинки та упаковки для їжі на винос на непластікові. Буде скорочено використання пластику для пакування овочів та фруктів, до 2022 року вся упаковка продуктів особистого торгового знаку Rimi стане перероблюваною, а з 2030 буде вироблятися з перероблених або відновлених матеріалів.

ВСІ НОВИНИ