Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Онлайн-приймання обладнання від ULMA Packaging

Компанія ULMA Packaging, провідний світовий виробник пакувальних систем та обладнання, прагне бути ближчою до своїх клієнтів: завдяки офіційним представництвам у 23 країнах та широкій мережі дистриб’юторів у понад 60 країнах, обладнання ULMA доступне практично в усьому світі.

З метою підтримки своїх локальних мереж та надання найкращого сервісу в умовах пандемії, ULMA Packaging пропонує своїм клієнтам послугу ULMA Remote Services, яка являє собою набір інструментів, розроблених компанією для надання ефективної та безпечної дистанційної підтримки.

ULMA Remote Services включає в себе FAT (Factory Acceptance Test) у режимі онлайн, який заслужив високий рівень довіри у клієнтів.

Ця послуга дозволяє з більшою гнучкістю адаптуватися до графіків замовників та скоротити терміни виконання замовлень.

Використовуючи програмне забезпечення для відеоконференцій та потокову передачу даних, ULMA Packaging уможливлює приймання обладнання без приїзду технічних фахівців клієнта на підприємство. Ця послуга дозволяє клієнтам віддалено та абсолютно безпечно, в режимі реального часу, переконатися в тому, що пакувальне обладнання повністю відповідає узгодженим сторонами специфікаціям.

Для того, щоб клієнти могли перевірити кожну деталь обладнання, використовують камери з високою роздільною здатністю. Крім того, вся процедура FAT записується та надається замовнику разом з документацією.

https://www.ulmapackaging.com

ВСІ НОВИНИ