13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

OMAG потрапила до десятки найкращих пакувальних компаній за версією Insights Success

Індійське видання Insights Success визначило 10 найбільш рекомендованих пакувальних компаній у 2020 році (10 Most Recommended Packaging Companies to Watch in 2020). Завдяки своїм передовим технологіям та інноваціям ці компанії встановлюють планку для інших підприємств.
Одне з видатних імен у цьому переліку – OMAG Srl, постійний учасник виставки Upakovka. Ця італійська компанія виробляє автоматичне пакувальне обладнання.
Як зазначає індійське видання, OMAG – молода і динамічна, але водночас дуже досвідчена компанія, яка заснована у 1973 році. Протягом понад 45 років вона переконливо демонструє свій досвід у розробці та виробництві машин для пакування порошкоподібних, гранульованих, рідких і пастоподібних продуктів у 3- і 4-шовні пакети-саше, стік-пакети і дойпаки.
Сьогодні в компанії OMAG працюють понад 120 співробітників, а експортний ринок приносить їй 70% доходів. Компанія також має два дистриб’юторських підприємства. Це сучасний головний офіс площею понад 6000 м2, де відбувається розробка механічної та електронної апаратури, збирання та випробування обладнання, а також завод, де виробляються компоненти.
Усі машини OMAG для пакування продукції в пакети-саше і стіки можуть виготовлятися з різною кількістю струмків, оснащуватися різними системами дозування, поєднуватися з роботизованими рахунковими блоками та картонажними машинами, комплектуватися різними опціями, такими як друк номера партії та терміну придатності тощо.
Джерело: https://www.insightssuccess.in

ВСІ НОВИНИ