Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Одноразовий посуд із висівок

Польська компанія Biotrem, яка виробляє органічний посуд з висівок, відкрила представництво в Україні, пише Hmarochos.

Фірма запатентувала технологію, яка дозволяє робити одноразовий посуд з пшеничних та кукурудзяних висівок, продуктів переробки маніоки, водоростей, а також полімерів на рослинній основі. Сировину стискають під пресом за допомогою гарячого повітря.

Одну тонну пшеничних висівок можна перетворити на 10000 тарілок або мисок.

Набір посуду включає тарілки, чашки, виделки та ножі. Такий посуд досить твердий та міцний, тому можна розігрівати в ньому їжу. Після використання тарілками можна годувати тварин та птахів. Виробник запевняє, що тарілки з висівок повністю розкладаються за 30 діб. У той же час виделки та ножі зроблені з додаванням полімерів на рослинній основі, це суттєво збільшує час розкладання.

Розробники запевняють, що один кілограм продуктів пшеничних висівок – обробка пшениці, транспортування, переробка та утилізація – генерує близько 1,3 кг СО2, в той час як один кілограм полестіролових одноразових тарілок або чашок генерує в сукупності 8,5 кг СО2.

Biotrem має власний завод та постачає свою продукцію масовим клієнтам, зокрема мережам ресторанів та роздрібним продавцям.

ВСІ НОВИНИ