Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Одноразовий посуд із кісточок авокадо

Компанія BioFase з Мексики розробила метод виробництва одноразових столових приладів із біополімерів. Серед продукції, що випускається компанією – одноразові столові прибори та трубочки, які розкладаються протягом 240 днів. Посуд виробляють із кісточок авокадо, пише Retailers.

Компанія BioFase щодня переробляє близько 15 тон відходів авокадо. Виробництво Biofase не несе шкоду для навколишнього середовища. Крім біорозкладаного посуду та трубочок, компанія запобігає потраплянню значної кількості сільськогосподарських відходів на звалища Мексики та в навколишні водойми. Так як компанія знаходиться в Мексиці, проблем з сировиною (кісточками авокадо) у неї немає.

Виробництву “екологічних” товарів в Мексиці сприяє уряд. У деяких містах країни діють закони проти використання продукції з пластика, в першу чергу пластикових пакетів. Заборона на використання одноразового пластику є зростаючою тенденцією в Мексиці. На сьогодні існує більше 15 законів на рівні міст і штатів, які покликані перешкоджати його використанню.

Біополімери мають свої недоліки, але вони є життєздатним рішенням зростаючої проблеми пластикових відходів по всьому світу.

ВСІ НОВИНИ