Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Одноразовий пластиковий посуд буде заборонена в ЄС з 2021 року

Депутати Європарламенту схвалили законопроект, що забороняє виробництво та продаж окремих видів пластикових виробів одноразового використання з 2021 р Про це йдеться на сайті відомства. За відповідний документ проголосували 560 парламентаріїв, проти – 35 депутатів, ще 28 членів парламенту утрималися.

До переліку заборонених виробів були внесені одноразові пластикові столові прилади (ложки, виделки, ножі та ін.), Тарілки, соломки для напоїв, ватяні палички, палички для зміцнення повітряних кульок, предмети з оксоразлагаемої пластмаси, харчові контейнери та ємності для рідин з пінополістиролу.

До 2029 р європейські країни повинні забезпечити збір 90% використаних пластикових пляшок, відзначається в документі. При цьому до 2025 не менше 25% пластикових пляшок повинні вироблятися з вторинної сировини. Європарламент також розглядає можливість введення заходів, що підвищують відповідальність виробників. Згідно таких заходів, за збір загублених у морі сіток тепер зобов’яжуть платити не рибалок, а виробників. На етикетках сигарет з пластиковими фільтрами, на пластикових стаканчиках та упаковках вологих серветок виробники повинні будуть вказувати інформацію про негативні наслідки цих виробів для навколишнього середовища.

Джерело: www.vedomosti.ru

ВСІ НОВИНИ