Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новинка від ККПК

Київський картонно-паперовий комбінат розширює лінійку картонів ECO, запроваджуючи у виробництво нову марку макулатурного картону для виготовлення посуду і упаковки сегменту fast-food.

Екологічний картон з білою зовнішньою та бурою крафтовою оборотною стороною забезпечує високий рівень вологостійкості та низький рівень поглинання при контакті з рідиною. Для його виготовлення використовується макулатура світлих марок та невибілена сульфатна коричнева целюлоза.

Наразі такий картон має попит, оскільки призначений для пакування харчових та нехарчових товарів, включаючи заморожені продукти. Картон безпечний для здоров’я людини, тому дозволений для пакування харчової продукції.

Комбінат постійно стежить за запитами ринку та вимогами часу, але незмінним для підприємства лишається базова стратегія турботи про довкілля. Саме тому новий вид картону виготовлений за принципом піклування про навколишнє середовище, оскільки у технології задіяний процес переробки вторсировини, а вироби з картону-основи повністю підлягають ресайклінгу.

Джерело: ККПК

ВСІ НОВИНИ