Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Новини учасників: Технологія FlatSkin від компанії Sealpac

Учасник виставок Inprodmash & Upakovka компанія «Інтермік – харчові технології» є офіційним представником компанії Sealpac в Україні. Компанія розповідає про новітні пакувальні технології, які вона пропонує, зокрема про систему пакування FlatSkin.

Система пакування FlatSkin® передбачає використання картонних підкладок з біленого та небіленого волокна. Можливий двосторонній друк на підкладках за допомогою друкарської фарби низької міграції та ламінування. Підкладка покрита полімерним захисним шаром. Бар’єрна плівка високої прозорості фіксує продукт безпосередньо на підкладці, що дозволяє забезпечити чудову вертикальну викладку на полицях магазинів. Спеціальне «вушко» забезпечує легкий розтин упаковки. Після відкриття упаковки полімерний шар легко відокремлюється від підкладки, що дозволяє безперешкодно отримати продукт. Ось чому технологія FlatSkin® має довгострокову перспективу розвитку.

FlatSkin® призначено для широкого ряду продукції у харчовому сегменті: сосиски, сир, м’ясо, птиця, морепродукти або продукти вегетаріанської кухні. Це революційна вакуумна технологія пакування, яка яскраво представить зазначені продукти на полицях роздрібних мереж.

Переваги технології:

  • Екологічність: використання до 75% менше пластику.
  • Захищеність і фіксація продукту в упаковці за рахунок щільного прилягання плівки.
  • Глибокий вакуум, очевидне збільшення терміну зберігання продукту.
  • Відокремлення пластику та картонної підкладки для роздільного збирання сміття.
  • Можливість брендування товару за допомогою двостороннього друку на упаковці.
  • Приваблива упаковка на полицях магазинів.

Відео можна побачити на facebook

ВСІ НОВИНИ