Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: Технологія EasyPeelPoint від компанії Sealpac

Ще одне інноваційне пакувальне рішення від Sealpac пропонує на українському ринку компанія «Інтермік- харчові технології», постійний учасник виставок Inprodmash & Upakovka.

Технологія EasyPeelPoint, яка розроблена компанією Sealpac, дозволяє просто та без пошкоджень відкривати готові лотки та термоформовані упаковки. Інноваційна система EasyPeelPoint є невелике заглиблення всередині пакувального контуру в кутку лотка. Верхня плівка вдавлюється в поглиблення та легко відділяється від звареної кромки. Це рішення підходить також при застосуванні плівок з можливістю повторного відкривання упаковки.

Інноваційна система для легкого відкривання упаковки не тільки зручна у використанні, вона також дуже проста у виробничому процесі. EasyPeelPoint застосовують на всіх існуючих трейсілерах та термоформерах Sealpac. При використанні на трейсілерах лотки оснащують двома точками відкривання, що знаходяться по діагоналі навпроти один одного, завдяки чому розташування лотків на транспортері може бути довільним. Це підвищує ефективність процесу упаковки за рахунок запобігання втрат, викликаних помилками при перевертанні лотків. При застосуванні технології на термоформерах відривний куточок, розташовано всередині контуру упаковки, ефективно запобігає мимовільному холодному зварюванню, яке виникає систематично в зоні різання під час поточних термоформувальних процесів. Крім того, немає необхідності у спеціальній системі різання.

Переваги:

  • Легке відкривання готових лотків та термоформованих упаковок.
  • Проста та інтуїтивно зрозуміла система.
  • Зручний відривний куточок для видалення верхньої плівки без всяких зусиль.
  • Стандартні розміри лотків залишаються без змін.
  • Високоефективний процес упаковки.
  • Система не вносить змін в існуючі логістичні процеси.
  • Застосовується на усіх існуючих трейсілерах та термоформерах Sealpac.

Як працює технологія можна побачити на відео у facebook

ВСІ НОВИНИ