Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Новини учасників: антикризові рішення від ТОВ «Омела»

Саме зараз той час, коли можна та потрібно модернізувати своє виробництво з мінімальними затратами. Як це працює — розповідають фахівці ТОВ «Омела», постачальника найсучаснішого пакувального обладнання.

Банальний вислів «криза — це період можливостей» вкотре знаходить своє підтвердження. Пакувальні машини бюджетного або, як часто говорять, економкласу внаслідок кризи практично не впали у ціні. Істотні знижки пропонують виробники обладнання еліт-рівня, яке зазвичай виробляється для європейського ринку. Компанія «Омела» пропонує продукцію, яка може стати гордістю будь-якого виробництва. Наприклад, на вертикальній машині для пакування сипучих та дрібноштучних продуктів у популярний зараз пакет «стабіло» передбачений спеціальний механізм регулювання з модернізованими рукоятками та дисплеєм, що дозволяє спростити процес налаштування та зробити його більш точним і гнучким. Ще задовго до кризи в пакувальної галузі намітився швидкозростаючий інтерес до більш сучасного та високопродуктивного обладнання. Наприклад, звичні лінійні дозатори почали змінюватися на мультиголівкові. Саме такі рішення пропонують спеціалісти ТОВ «Омела».

«Так чи інакше, вибір залишається за споживачем — або бути лідером на ринку, або… Зрозуміло одне: криза рано чи пізно закінчиться, і вікно можливостей зачиниться, як це зазвичай і відбувається з вікнами можливостей. З чим виходити з нього будемо? Вирішуйте і дійте, час не чекає!» — прокоментував директор компанії «Омела» Пікалов Деніс Володимирович.

ВСІ НОВИНИ