Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Нові внутрішні покриття для металевих банок

Toyochem, дочірня компанія японської Toyo Ink Group, створила нову лінію внутрішніх покриттів для металевих пляшок і банок без бісфенолу А (BPA-NI). Покриття розроблені на основі акрилової емульсії та поліефірних смол. Toyochem продаватиме свої рішення BPA-NI під новим брендом Lionova.

Традиційно для нанесення покриттів на внутрішню поверхню металевих банок використовують епоксидні смоли, і ці покриття містять сліди BPА. Дослідники Toyochem в Японії застосували нову технологію для створення покриттів із полімерів, які не містять BPA і мають дуже низький вміст вільного мономеру. Склад покриттів Lionova відповідає стандартам FDA (21 CFR175.300) і розроблений з урахуванням впливу на здоров’я людини і навколишнє середовище.

Для довідки: вчені стверджують, що бісфенол А токсичний та шкідливий для здоров’я, адже він імітує структуру і функцію гормону естрогену. Таким чином він може впливати на процеси в організмі, а саме ріст, відновлення клітин, розвиток плоду, розмноження, і викликати інші проблеми зі здоров’ям. Тому людям варто докласти всіх зусиль, щоб бісфенол А не потрапляв до харчових продуктів.

ВСІ НОВИНИ