Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Нові учасники продовжують приєднуватися до Європейського пакту про пластмаси

Європейський пакт про пластмаси підписали вже 106 організацій з 19 країн Європи, включаючи Швейцарію, Норвегію та Велику Британію. До Пакту також приєдналися компанії зі Сполучених Штатів.
Цей документ було ініційовано Нідерландами та Францією. В рамках Пакту такі компанії, як Nestlé та Unilever, зобов’язалися скоротити використання та збільшити переробку пластику.
Пакт — це державно-приватна коаліція, яка намагається досягти по-справжньому замкненої європейської, а у майбутньому і всесвітньої, економіки пластмас.
Учасники Європейського пакту про пластмаси до 2025 року зобов’язуються:
• Створити можливість для багаторазового використання та вторинної переробки пластику. Розробити пластикову упаковку та одноразові пластикові вироби, придатні для вторинної переробки.
• Перейти до більш відповідального використання пластикових упаковок та одноразових пластикових виробів, скоротивши до 2025 року їхню кількість щонайменше на 20 відсотків (за вагою), причому половина цього скорочення повинна відбуватися за рахунок зниження частки пластику в складі виробів.
• До 2025 року збільшити обсяги збирання, сортування та переробки пластику щонайменше на 25 відсотків та досягти рівня, відповідного ринковому попиту на перероблені пластмаси.
• До 2025 року збільшити використання переробленого пластику в нових продуктах та упаковці. Компанії зобов’язуються у середньому використовувати щонайменше 30 відсотків перероблених пластиків (за вагою) в асортименті своєї продукції та упаковці.
Участь у Пакті є добровільною. Процес впровадження інновацій контролюватиметься, а учасники щорічно повідомлятимуть про свої досягнення. Секретаріат відстежуватиме результати.
З повним переліком організацій, які підписали документ, можна ознайомитися тут.

ВСІ НОВИНИ