Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Нове чорнило для харчової упаковки

Компанія Domino Digital Printing Solutions випустила нове УФ-затверджувальне чорнило UV97BK, придатне для друку на харчовій упаковці за допомогою струменевого принтера Domino K600i.

Domino повідомила, що нове чорнило UV97BK було розроблено відповідно до рекомендацій Nestlé щодо чорнил для друку на упаковці харчових продуктів.

Менеджер з продукції K-Series компанії Domino Джим Орфорд (Jim Orford) сказав: «Я радий представити UV97BK, розроблене у відповідь на споживчий попит на чорне чорнило, яке можна використовувати для непрямого друку на упаковці харчових продуктів. Випуск нового чорнила став наступним кроком після успішної презентації набору повнокольорових чорнил для харчової упаковки на виставці Labelexpo 2019». За словами Джима Орфорда, чорнило UV97BK не ставить під загрозу надійність або інші механічні властивості упаковки, а також має чудові адгезійні властивості та стійкість до стирання. Випуск UV97BK наочно демонструє здатність компанії надавати клієнтам надійні рішення для друку на упаковці без безпосереднього контакту з харчовими продуктами.

Джерело: https://www.labelsandlabeling.com/news

ВСІ НОВИНИ