Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Нова універсальна ЦДМ Xeikon CX300 для друку етикеток

Компанія Xeikon, яка входить до Flint Group, представила нову цифрову друкарську машину Xeikon CX300 для випуску етикеток на основі технології нового покоління Cheetah 2.0.

Xeikon CX300 — етикеткова ЦДМ для друку на матеріалах шириною до 330 мм, яка забезпечує продуктивність понад 50 000 м² на місяць при роботі в одну зміну. Вона оснащена п’ятьма друкарськими секціями (CMYK + непрозорий білий в один прохід), що дозволяє розширювати колірний діапазон.

Модель Xeikon CX300, яка може працювати у три зміни, призначена для використання у виробництві товарів кінцевого споживання (харчових продуктів, лікарських засобів тощо), де потрібні самоклейкі етикетки.

ЦДМ Xeikon CX300 також придатна для друку на складних матеріалах, таких як натуральний структурований папір. Цю машину можна використовувати для виробництва етикеток для вина та спиртних напоїв, крафтового пива та харчових продуктів класу люкс.

Процес Fleeflow Xeikon дозволяє машині Xeikon CX300 виробляти гнучкі пакети. Він також дозволяє поєднувати сухий тонерний друк з термоламінуванням, щоб забезпечити оптимальну ламіновану конструкцію.

Джерело: https://news.unipack.ru/

ВСІ НОВИНИ