13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Нова тара UPS для транспортування алкоголю

За інформацією UPS, одного з лідерів у галузі логістики та транспортування, провідні світові виробники тари та упаковки Sealed Air (SEE), Smurfit Kappa і британський дистриб’ютор Macfarlane Packaging випустили нову серію упаковки, розроблену спеціально для транспортування окремих пляшок вин і міцних спиртних напоїв задля допомоги виробникам Великої Британії та Ірландії в розширенні ринків і завоюванні нових клієнтів.

Існують чотири варіанти нової тари та упаковки для однієї пляшки, адаптовані до клієнтських вимог. Вони можуть використовуватися для більшості пляшок вин і міцних спиртних напоїв, які існують на ринку. Упаковка повністю природна та підлягає вторинній переробці. Вона оснащена технологією утримання Korrvu® Retention від Sealed Air, яка забезпечує надійну фіксацію пляшки всередині за допомогою прозорої плівки. Така упаковка дозволяє демонструвати напій покупцям у магазині чи барі або надсилати його в подарунок рідним чи друзям.

UPS надає прямі експортні послуги з доставки вина з окремих країн Європи до пунктів призначення в 60 країнах Північної Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки й Африки, на додаток до послуг із доставки алкогольних напоїв для компаній по всьому світу. Джерело unipack

ВСІ НОВИНИ