13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
13-15 вересня
2022, КИЇВ, МВЦ

Nor-Grip – заміна термопосодочній плівці

Група Smurfit Kappa – провідний виробник пакувальних рішень та автор ініціативи “Упаковка заради кращого майбутнього планети” – продовжує роботу зі створення портфоліо продуктів для заміни термоусадочної плівки. У зв’язку зі зростаючим числом компаній, що знаходяться в пошуку екостійкої альтернативи для мультіпаків, Smurfit Kappa розробила інноваційне пакувальне рішення Nor-Grip.

Nor-Grip виробляється з гофрованого матеріалу на спеціальної автоматизованої лінії Nor-Grip Applicator, яка була створена командою експертів з відділу машинних систем групи Smurfit Kappa. Вона надійно скріплює різні продукти (наприклад, великі пляшки) у блоки, виключаючи необхідність у використанні термоусадочної плівки.

Дослідження компанії показало, що 75% споживачів віддають перевагу рішенню Nor-Grip, а не пластикової термоусадочної плівці. У зв’язку зі зростаючою стурбованістю з приводу кількості пакувальних відходів, що потрапляють в Світовий океан і на звалища, все більше світових брендів звертаються до Smurfit Kappa з проханням надати нові види пакувальних матеріалів, придатних для переробки, в якості альтернативи одноразовій упаковці з пластику, зокрема , термоусадочної плівці.

Nor-Grip підходить для широкого спектру продуктів, які зазвичай постачають у великих пляшках, включаючи безалкогольні напої, рослинні масла, бутильовану воду та засоби для чищення. Матеріал піддавали суворим випробуванням, щоб упевнитися в тому, що він досить міцний та витримає навантаження, які можуть виникнути на будь-яких етапах ланцюжка поставок. Крім того, цей гофрований матеріал можна використовувати для нанесення високоякісного друку, що дозволить брендам вигідно виділятися на полицях магазинів. Поєднання просунутої автоматики в виробництві, великого ланцюжка поставок та інноваційного дизайну продукту, що враховує досвід та бажання споживачів, забезпечить продукту максимальну швидкість виходу на ринок.

ВСІ НОВИНИ