Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Німецький конкурс упаковки 2020

На сьогодні компанії, які працюють у пакувальній галузі, забезпечують безперебійність поставок товарів першої необхідності. Без багатьох інновацій, розроблених останніми роками, це було б неможливо. Німецький конкурс упаковки Deutsche Verpackungspreis, організований асоціацією Deutsche Verpackungsinstitut e. V. (dvi), проводиться під патронатом федерального міністра економіки та енергетики. У своєму привітанні федеральний міністр Петер Альтмаєр (Peter Altmaier) підкреслює важливість пакувальної індустрії.

Він зазначає: «Хоча нинішня ситуація багато чого вимагає від компаній, не слід залишати поза увагою дослідження та інновації. Адже такі питання як стійкість, діджиталізація та нові технології особливо важливі в умовах кризових ситуацій і поза ними. Ми хочемо закріпити інновації тут, у Європі, щоб мати можливість адекватно реагувати на виклики у таких сферах як клімат і захист навколишнього середовища, а також безпека поставок. На сьогодні упаковка незамінна для продажу продуктів харчування, медикаментів та інших товарів. Інноваційні продукти залишаються затребуваними. Бажаю учасникам конкурсу всіляких успіхів!»

До 15 червня 2020 р. німецькі та закордонні компанії можуть представити свої найкращі рішення на конкурс Deutsche Verpackungspreis.

Цього року в конкурсі заявлено спеціальні нагороди у категоріях «Стійкість», «Молоді таланти» та «Діджиталізація». Конкурс проводиться за 10 категоріями учасників, оцінюється за фіксованими та прозорими критеріями представницьким і незалежним журі.

ВСІ НОВИНИ