Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

MULTIVAC та DS Smith представляють упаковку ECO Bowl

Виробники намагаються відповідати вимогам споживачів, які віддають перевагу продуктам, які не мають негативного впливу на навколишнє середовище, пише портал Мир Упаковки, інформаційний партнер виставок Inprodmash & Upakovka.

У пошуках більш стійких рішень MULTIVAC та DS Smith об’єдналися для розробки та виробництва ECO Bowl – інноваційного рішення для свіжих продуктів в упаковці з модифікованою атмосферою на основі гофрокартону. ECO Bowl – це лоток з гофрованого картону покритий полімерною плівкою, який повністю перероблюється. Таким чином, вдалося знизити вміст пластика на 85% у порівнянні з традиційним лотком.

Полімерну плівку в ECO Bowl можна легко видалити для утилізації, залишивши гофрований лоток для вторинної переробки. ECO Bowl забезпечує просту та ефективну реалізацію для клієнтів – вона призначена для роботи на термоформувальних пакувальних машинах MULTIVAC та може гарантувати рівний термін придатності в порівнянні зі звичайною упаковкою для свіжих продуктів у модифікованій атмосфері. Рішення ECO Bowl наприкінці минулого року було реалізовано німецьким виробником продуктів харчування amidor.

Бернд Ласлоп, віце-президент з продуктів та витратних матеріалів MULTIVAC, прокоментував: «Ми постійно працюємо над інноваційними рішеннями для скорочення кількості пакувальних матеріалів та над концепціями упаковки, які відповідають сучасним вимогам щодо ефективності використання ресурсів та можливості вторинної переробки. ECO Bowl – ще один приклад реалізації наших зусиль».

ВСІ НОВИНИ