Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Міжнародні галузеві конференції

На платформі Всеукраїнського Форуму харчових технологій 17 листопада 2020 р. виставковою компанією «АККО Інтернешнл» спільно з Національним університетом харчових технологій та Об’єднанням «Укрхлібпром» проведено в онлайн-режимі з використанням програми ZOOM  IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні технології у хлібопекарському виробництві», а 24 листопада спільно з НУХТ та Асоціацією «Укркондпром» VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі».  

         У роботі онлайн-конференцій взяли участь понад 200 фахівців, зокрема керівники Об’єднання «Укрхлібпром», Всеукраїнської асоціації пекарів, Асоціації «Укркондпром», керівники і головні технологи хлібопекарських та кондитерських підприємств, провідні науковці та аспіранти профільних закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, а також іноземні учасники з Білорусі, Грузії, Польщі та Словаччини.

         Компанія «АККО Інтернешнл» висловлює слова сердечної подяки нашим щирим друзям і надійним партнерам – Об’єднанню «Укрхлібпром», Асоціації «Укркондпром» та колективу профільної кафедри НУХТ – за плідну співпрацю та сприяння у проведенні актуальних тематичних заходів. Запрошуємо підприємства галузей взяти участь у виставках «INPRODMASH», «UPAKOVKA», «BAKERY UKRAINE» та «SWEETS UKRAINE», які відбудуться з 14 по 16 вересня 2021 року.

ВСІ НОВИНИ