Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Лімітований дизайн пляшки Jägermeister до Дня Незалежності України

У серпні 2020 року Jägermeister представляє свою першу «українську» етикетку. На ній — знакові символи міст та регіонів України. Одні вражають своєю міццю і силою, інші — таємничістю і невідомістю. Всі вони містять у собі унікальний досвід і враження українців. У новому дизайні бренд об’єднав країну: від величних Карпат до Воронцовського маяка в бурхливих водах Чорного моря.

Серед знакових елементів на етикетці: дивовижний Мерефо-Херсонський міст, який з’єднує два береги Дніпра; пам’ятник гетьману Богдану Хмельницькому — як символ сміливості; стрічкоткацька фабрика на Нижньоюрківській вулиці в Києві — місце витоків культури нічного життя, яку сповідує бренд.

Jägermeister поділяє рішучість українців на шляху до власних бажань, майстерність у своїй справі, волелюбність представників локальної андеграунд-сцени. Ці видатні риси притаманні поколінню, яке і створює сьогоднішню незалежну Україну. Час розпочати святкування крижаним шотом Jägermeister.

Лімітована серія стала логічним продовженням лінійки, присвяченої таким містам як Берлін, Копенгаген, Амстердам та іншим. Слоган серії «One World. One Jägermeister» акцентує увагу на тому, що, незважаючи на унікальний дизайн, напій залишається незмінним в усьому світі. Етикетка з Україною буде представлена на пляшках об’ємом 0,7 л. Придбати таку собі або в подарунок друзям можна тільки на території України, кількість пляшок у серії обмежена.

Джерело: mmr.ua

ВСІ НОВИНИ