Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2024, КИЇВ

Компанія KHS запускає систему для групової упаковки банок у папір

Компанія KHS оголосила, що її система Innopack Kisters тепер здатна здійснювати групову упаковку банок з харчовими продуктами і напоями в папір (альтернатива термоусадочній плівці і картонним коробкам).

Для адаптації існуючої системи потрібно всього кілька незначних налаштувань. Як пояснює менеджер з напряму упаковки KHS Карл-Хайнц Клумпе: «Ми все частіше постачаємо модульні системи і рішення, які з легкістю дозволяють робити перетворення наших машин. Таким чином, нам було досить внести зміни лише до модуля групової упаковки. Стандартні компоненти, такі як відділення лотка, склеювання або подавання, ідентичні тим, що використовуються на сотнях перевірених машин KHS, вже наявних на ринку».

У компанії стверджують, що це дозволяє виробникам напоїв переобладнати пакувальні лінії, просто адаптувавши певні модулі, що робить непотрібними нові інвестиції.

За словами фахівців KHS, упаковка банок у папір має багато переваг порівняно з використанням інших матеріалів. Клумпе каже: «З одного боку, папір більш сприятливий для навколишнього середовища, ніж плівка, наприклад з точки зору забруднення океану. Папір розкладається в навколишньому середовищі протягом декількох тижнів. З іншого боку, нова система допомагає скоротити кількість пакувальних матеріалів. На відміну від картонних коробок або плівок на лотках, система дозволяє використовувати тонкий папір у поєднанні з плоским щільним листом з гофрокартону. Міцність упаковки залишається незмінною».

Однак витрати скорочуються на 15% порівняно з упаковкою в картонні коробки. Крім того, скорочуються накладні витрати: енергоспоживання становить близько 14 кВт на годину при 80 циклах на хвилину.

Клумпе бачить величезний потенціал для нової технології. Він підкреслює: «Наша паперова упаковка — корисна альтернатива поширеній вторинній упаковці. За допомогою нашої системи ми можемо значно скоротити кількість утворюваних пластикових відходів». Джерело packaging.com.ua

ВСІ НОВИНИ