Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ
2023, КИЇВ

Karl Knauer і Krones: прощавай, усадочна плівка

Німецькі компанії Karl Knauer KG і Krones AG нещодавно представили картонну вторинну упаковку LitePac Top для групової тари, яка дозволяє обходитися без усадочної плівки.

Замість термоусадочної плівки використовується міцний картонний носій, який надійно утримує разом 6 ПЕТ-пляшок або банок для напоїв ємністю від 0,5 до 2 л. LitePac Top, адаптований до дизайну пляшки або банки, просто прикріплюється зверху і надійно утримує разом шість одиниць тари для напоїв. Крім того, стовідсотково картонна стрічка обертається навколо групової упаковки пляшок об’ємом 1,5 і 2 л для забезпечення стійкості.

Завдяки вбудованій ручці LitePac Top упаковка зручна для перенесення навіть на великі відстані. Версія для металевих банок має отвори під пальці для надійного захоплення.

Мономатеріал LitePac Top складається зі стовідсотково відновлюваної сировини з лісів, сертифікованих FSC або PEFC, і волокон, одержаних з сільськогосподарських відходів. Це означає, що упаковку можна легко переробляти, подібно до паперу, і повторно використовувати до семи разів. Завдяки особливій структурі волокон вона навіть поліпшує якість паперових відходів, а отже позитивно впливає на процес вторинної переробки.

Крім того, за заявою Karl Knauer KG, новий варіант групової упаковки перевершує упаковку з усадочної плівки за основними екологічними показниками, такими як споживання енергії та умовні викиди СО2.

Джерело: packaging.com.ua

ВСІ НОВИНИ